دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

گردهمایی دانشجویان پذیرفته شده دانشگاه علوم پزشکی ایران در مرحله اول دهمین المپیاد علمی دانشجویان با معاون آموزشی دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۵ | 
 گردهمایی دانشجویان پذیرفته شده دانشگاه علوم پزشکی ایران در مرحله اول دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور با حضور معاون آموزشی دانشگاه در روز چهارشنبه مورخ ۲ خرداد ۱۳۹۷ در معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد.
در این گردهمایی که دانشجویان و سرپرستان تیم حیطه های ششگانه المپیاد و سرپرست دبیرخانه استعدادهای درخشان دانشگاه حضور داشتند معاون آموزشی دانشگاه ضمن تبریک به دانشجویان بابت موفقیت در مرحله اول دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور و تشکر از همکاران و سرپرستان تیم به دلیل
تلاش ها و زحماتشان، گفت دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه و معاونت آموزشی دانشگاه در بهسازی زیرساخت ها و ایجاد بستر مناسب تر برای شرکت دانشجویان در این المپیاد تلاش بسیار خواهد کرد و با برنامه ریزی های منسجم تر زمینه کسب نتایج بهتر را فراهم خواهد نمود.
دکتر عطایی سرپرست دبیرخانه استعدادهای درخشان دانشگاه پس از ارائه توضیحات مبسوط درباره فرایند ثبت نام دانشجویان متقاضی شرکت در المپیاد از طریق سایت سازمان سنجش کشور، نحوه اعلام نتایج،  شیوه­ی گروه بندی دانشجویان در تیم های اعزامی به المپیاد و تعداد نفرات هر تیم تصریح کرد که مشکل بزرگ در فرایند شرکت در المپیاد ناشی از تغییرات سالانه برنامه المپیاد از سوی وزارتخانه متبوع است که باعث ایجاد ابهاماتی در دانشجویان می شود.
دکتر جامعی سرپرست حیطه تیم تفکر علمی در علوم پایه، با پیشنهاد ثابت بودن اعضای هیئت علمی هر تیم به دلیل داشتن تجارب ارزنده از معاون آموزشی دانشگاه خواست که راهکارهایی از جمله اختصاص امتیاز در سیستم ارزشیابی سعاد به منظور همکاری اساتید با المپیادهای دانشجویی لحاظ شود تا انگیزش کافی در اساتید ایجاد گردد. هماهنگی زیرمجموعه های دانشگاهی برای استفاده بهینه دانشجویان شرکت کننده در المپیاد، با مساعدت معاونت آموزشی دانشگاه از دیگر مطالبات وی بود.
دکتر کوهپایه زاده ضمن شنیدن مشکلات و درخواست های دانشجویان، بیان کرد که محورهای خوبی در حیطه های المپیاد دیده شده است که داشتن این توانمندیها از جمله دارا بودن دیدگاه مدیریتی و تفکر کارآفرینی برای دانش آموختگان دانشگاه های علوم پزشکی ضروری می باشد. معاون آموزشی دانشگاه افزود سعی ما از تشکیل این جلسات این است که با برنامه ریزی بتوانیم توجه و تمرکز بیشتری در استفاده از پتانسیل های موجود در دانشگاه داشته باشیم و با گرفتن بازخورد از دانشجویان و اساتید از تکراری شدن مشکلات بکاهیم.

CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 280 بار   |   دفعات چاپ: 21 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر